آخرین بروزرسانی :‌ سه شنبه 11 ارديبهشت 1397 | العربية | English


دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٥

جناب حجت‌الاسلام و المسلمین علیزاده، مشاور رئیس و مدیر کل دفتر ریاست، ضمن ابلاغ سلام و سپاس ریاست محترم جامعه المصطفی(ص) العالمیه حضرت آیت‌ا... اعرافی(دامت برکاته) به همکاران انتشارات بین‌المللی المصطفی(ص) بیان داشتند، به دو صورت می‌توان جامعه المصطفی(ص) را در سطح بین‌الملل و داخلی معرفی و حضور داشت که این دو شکل عبارتند از محصولات و طلاب.

ایشان فرمودند، از محصولات المصطفی(ص) می‌توان به کتاب‌های چاپ شده توسط انتشارات اشاره نمود که اگر انتشارات خود را در بخش بین‌الملل تقویت کند خود می‌تواند به عنوان پیشانی معرفی جامعه المصطفی(ص) در بخش بین‌الملل باشد. ایشان در بخشی از سخنان خود به نحوه عرضه کتاب پرداختند و بیان داشتند که عرضه کتاب بسیار مهم می‌باشد و بایستی کتاب‌های چاپ شده در انتشارات چه از لحاظ هنری و چه از لحاظ محتوایی غنی باشد. ایشان ادامه دادند بایستی به بحث استاندارهای کتاب وارد شد و بنا را بر این گذاشت تا فقط کتاب‌های با کیفیت و دارای مخاطب خاص به چاپ و نشر برسد.

 

ایشان همچنین ادامه دادند که نبایستی از نقد هراس داشت و کتاب‌های چاپ شده را بایستی در بوته نقد قرار داد تا ضعف‌های احتمالی کتاب‌های چاپ شده آشکار و در کتاب‌های دیگر این ضعف‌های احتمالی برطرف گردد. در ادامه ایشان بیان داشتند بهترین سفیر جامعه المصطفی(ص) در خارج از مرزهای ایران کتاب‌های چاپ شده توسط انتشارات المصطفی(ص) می‌باشد.

 

خروج